ad1
טכנולוגיה

Stor.ai ,F5 וזברה מספקות לקמעונאים אבטחה בלחיצת כפתור

שינויים בהרגלי הצריכה ומעבר מואץ לרכישות אונליין הובילו קמעונאים לקדם תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ולאמץ כלים למסחר דיגיטלי. צעד מבורך זה הביא אתו גם חשיפה לפשעי סייבר. למעשה, ענף הקמעונאות נמצא במוקד, שכן המידע שעסקים בענף מחזיקים כולל מידע אישי ורגיש אודות מספר גדול של צרכנים. פושעי סייבר תוקפים עסקים בענף בסדרי גודל ומסוגים שונים – החל מחנויות מכולת שכונתיות ועד לרשתות שיווק גדולות. האקרים יכולים לנקוט במגוון רחב של טקטיקות כדי לגנוב נתונים או לחדור לרשתות.

על מנת להתמודד עם אתגרי הסייבר הללו, Stor.ai, שמתמחה בפלטפורמות מסחר דיגיטלי לשוק הקמעונאי, הודיעה כי תספק ללקוחותיה את שירותי אבטחת המידע המתקדמים של F5. פרויקט ייחודי, פרי שיתוף פעולה בין החברות F5, Stor.ai וזברה טכנולוגיות, מאפשר, בפעם הראשונה, לספק לקמעונאים שירותי אבטחת מידע באופן מיידי ולפי דרישה, כשירות SaaS ענני וגמיש.

בראיון לאנשים ומחשבים מספרים מובילי הפרויקט – גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai, דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות ב-F5, ועדי ארביב, מנהל שותפים ומכירות F5 בזברה טכנולוגיות – על מהלך הפרויקט, האתגרים והיתרונות הטמונים בו.

מהם האתגרים שעמם התמודדה Stor.ai לפני ביצוע הפרויקט?
גלובן: "אנחנו מספקים את פלטפורמת המסחר הדיגיטלי שלנו לקמעונאים בכל סדרי הגודל – החל מחנויות מכולת ועד לרשתות שיווק גדולות וגלובליות. עסקים רבים בתחום מודעים לסכנות הסייבר, אך חלק גדול מהם לא מסוגל להשקיע בתהליכי הטמעה מורכבים ולעמוד בעלויות או בדרישות התחזוקה של פתרונות אבטחת המידע, ולרובם גם אין את היכולת להעסיק מומחים בתחום. חיפשנו פתרון אחוד, המנוהל ממקום מרכזי אחד, שיאפשר לנו לספק שירותי אבטחת מידע מנוהלים במודל SaaS, כשירות משלים בפורטפוליו שלנו, וכך לחסוך ללקוחותינו חיפוש, תפעול וניהול מורכבים".

כיצד זברה טכנולוגיות תמכה בתהליך הבחירה ובפרויקט?
ארביב: "הפרויקט ב-Stor.ai התבצע אחרי בחינה של פתרונות שונים ואחרי ניתוח מעמיק של הדרישות שלה, שבסופו הוחלט על מודל שיענה בצורה מדויקת על הצרכים שלה ושל הלקוחות שלה גם יחד. בהיותנו מפיץ בעל ערך מוסף (Value Added Distributer) של F5, אנחנו מתמקדים במתן ערך מוסף ללקוח, ומצאנו כי שירותי הענן המבוזר של F5 מתאימים בדיוק לדרישות".

אלפרוב: "זברה הובילה את הפרויקט מ-א' עד ת', עם יכולות טכניות גבוהות וצוות מהנדסים בעלי ידע וניסיון רב בביצוע פרויקטים. יתרה מכך, היכולת שלה לספק את פתרונות F5 בצורה גמישה, באמצעות פלטפורמה עננית, אפשרה לבצע את הפרויקט בצורה מהירה ויעילה. למעשה, מיד בסיום בדיקת ההיתכנות (ה-POC), בתוך שעות בודדות, כבר עלו הלקוחות הראשונים לשירות אבטחת המידע החדש".

מדוע בחרתם ב-F5?
גלובן: "שירותי הענן המבוזר של F5 מאפשרים לנו להציע ללקוחות שלנו מודל ייחודי, שבמסגרתו הם יכולים לאמץ אבטחת מידע מתקדמת בקלות ובמהירות, מתוך פלטפורמת המסחר הקיימת שלנו, תוך צמצום עלויות ומניעת שיבושים. יתרה מכך, מצאנו שהפתרון אינטואיטיבי וקל לניהול, כך שהוא מאפשר לנו לתמוך בלקוחות שלנו לאורך כל הדרך, גם לאחר ההתקנה, ואף לגדול תוך כדי תנועה".

ארביב: "המלצנו ל-Stor.ai על שירותי הענן המבוזר F5 Distributed Cloud Services, מאחר שהם מספקים את ההגנה המקיפה ביותר עבור אתרי הסחר של לקוחותיה. זאת, כולל הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, עם יכולות איתור איומים מתקדמת, הגנה מפני הונאות, מתקפות DDoS ומתקפות בוטים, אבטחת API והגנה מקיפה על פרטי הזיהוי של לקוחות הקצה".

מהם היתרונות העסקיים העיקריים ש-Stor.ai קיבלה בעקבות הפרויקט?
גלובן: "הפרויקט אפשר לנו להרחיב את הפורטפוליו ולספק ללקוחותינו שירות מקצה לקצה, שעונה על כל דרישות הטרנספורמציה הדיגיטליות שלהם, כולל בתחום הסייבר. מספר רב של לקוחות כבר נהנים משירותי אבטחת המידע החדשים וזוכים לשקט נפשי, עם הגנה מלאה על פלטפורמות הסחר שלהם בכל סביבה עננית או אחרת".

אלפרוב: "הפתרון מספק ל-Stor.ai גמישות מלאה, עם יכולת לגדול בעתיד ולספק את השירות לפי דרישה – דבר שמעניק לה יתרון תחרותי מובהק. שירותי הענן המבוזר של F5 ימשיכו להתרחב, וככל ש-F5 תעבה את הפלטפורמה, כך גם לקוחותיה של Stor.ai יוכלו ליהנות ממגוון רחב יותר של שירותים מתקדמים".

מימין: דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות במגזר הפיננסי והפינטק ב-F5; גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai; ועדי ארביב, מנהל מכירות ושותפים F5 בזברה טכנולוגיות.

הפוסט Stor.ai ,F5 וזברה מספקות לקמעונאים אבטחה בלחיצת כפתור הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button