ad1
טכנולוגיה

Neuralyzer – פתרון אבטחת סייבר ייעודי

מאת איתי גליק

 

הגיע הזמן לחשוב מחדש על הגנת הסייבר של מערכות שליטה בקרה תעשייתיות (ICS) והמידע הנאגר בהן.

מערכות בקרה תעשייתיות ממשיכות לשמש מטרה נחשקת למתקפות סייבר וצוותי הסייבר זקוקים ליכולת לזהות את כל הנכסים המחוברים לרשת ולאתר פעילות חריגה. במקביל ישנו צורך לפתרון קל לפריסה ושימוש, המסוגל לגלות את כל הנכסים המחוברים לרשת השליטה והבקרה, לנהלם, לנטר את הפעילות ברשת, לאתר חולשות אבטחה ולסייע בניהול הסיכונים הופך לחיוני עבור ארגונים. כאן בדיוק נכנס לתמונה פתרון Neuralyzer של OPSWAT.

הצוותים האחראים על הגנת הסייבר של מערכות בקרה תעשייתיות ואבטחת המידע מתקשים למצוא פתרונות שיספקו תמונה מלאה של מצבת הנכסים מבלי לשבש או לפגוע בביצועיהן של רשתות ומערכות השליטה והבקרה. במענה לאתגרים האלה, פיתחה OPSWAT את Neuralyzer – פתרון אבטחת סייבר ייעודי לניטור מצבן של רשתות שליטה ובקרה תעשייתיות וניתוח פעילותן.

בניית תמונה מלאה של מצבת הנכסים והפעילות ברשת השליטה והבקרה היא השלב הראשון בבניית חוסן סייבר בארגון. כמו כן, מסייע Neuralyzer לצוותי הסייבר בארגון לנהל את הסיכונים על ידי זיהוי פעילות חריגה ברשת השליטה והבקרה, לאתר ולזהות פגיעויות, להבטיח ציות לתקנות הגנת הפרטיות ואבטחת מידע, לחלק את הרשת למקטעים לוגיים כדי להקל על ניהול הנכסים ולתכנן ארכיטקטורת רשת מאובטחת.

ציות לתקנות הגנת הפרטיות ואבטחת המידע

אנחנו יודעים שארגונים רבים מתקשים להתמודד עם האסדרה בתחום הגנת הסייבר, הפרטיות ואבטחת המידע, ולכן בנינו את פתרון  Neuralyzer במחשבה על עמידה בתקנות בינלאומיות, אזוריות ובתקנים הנהוגים בענפי המשק השונים – כמו, למשל, NERC CIP, NIST, NIS Directive, NEI 8-09, ISA/IEC 62443 – להגנת סייבר על מערכות בקרה תעשייתיות (OT).

ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש

מכיוון שאי אפשר להגן על מה שאינו גלוי, הגנת הסייבר על ענפי המשק החיוניים מתחילה בבניית תמונה מלאה של מצבת הנכסים והפעילות ברשת. Neuralyzer מרכז בדאשבורד נתונים שוטפים על מצבם של הנכסים וחוסנה של הרשת ומציג באופן ברור ומפורט את התחומים הדורשים את התייחסותם של צוותי הסייבר. זאת ועוד, באמצעות תצוגה זו יכולים בעלי תפקידים שונים, כמו מהנדסי מכשור ובקרה, מפעילי מערכות בקרה תעשייתיות (OT) ומומחי אבטחת מידע (IT) לעבוד ביחד ובשיתוף פעולה כדי למנוע פערים ולטפל בחולשות מבעוד מועד לפני שהן מובילות לשיבושים ולנזק.

למידת מכונה

באמצעות אלגוריתם מתוחכם פרי פיתוחה של OPSWAT, מדרג Neuralyzer באופן כמותי ומהימן את דרגת החשיפה (סיכון) של כל נכס המחובר לרשת, וכך מסייע באיתור חולשות אבטחה אפשרויות, רכיבים חשופים בשרשרת האספקה, הגדרות שגויות, איומים פעילים או חריגות מכללי אבטחת הסייבר והמידע בארגון. כמו כן, משתמש Neuralyzer בניטור פסיבי לא פולשני ובסריקה בררנית חכמה כדי לאתר בצורה מהימנה את כל הנכסים המחוברים לרשת תוך זיהוי היצרן וסוג ההתקן.

מעוניין במידע נוסף על הפתרון המקיף להגנת סייבר על רשתות בקרה תעשייתיות ואבטחת המידע הנאגר בהן? לתיאום הדגמה ללא תשלום של פתרון Neuralyzer ויכולותיו מאחד ממומחי אבטחת הסייבר שלנו.

OPSWAT היא מובילה עולמית בתחום אבטחת הסייבר למערכות מידע (IT) ולמערכות בקרה תעשייתיות (OT) של תשתיות חיוניות, והמפתחת של טכנולוגיית Deep Content Disarm and Reconstruction (CDR) להגנה על ענפי משק חיוניים מנוזקותומתקפות יום אפס. פתרונות הגנת הסייבר של החבברה משתמשים בטכנולוגיות, תהליכים ויכולות סריקת חומרה העדכניים ביותר להגנה על תשתיות חיוניות במגזר הציבורי והפרטי, לאבטחת המידע הנאגר בהן והתקשורת ביניהן. יותר מ-1,500 ארגונים מכל רחבי העולם ומכל ענפי המשק, ובהם ענפי השירותים הפיננסיים, הביטחון, הייצור, האנרגיה, החלל והתחבורה, כבר משתמשים בפתרונות של OPSWAT כדי לאבטח את המידע והמכשירים בארגון, להבטיח ציות לתקנות הגנת הפרטיות ואבטחת המידע ולהגן על המוניטין, הכספים, העובדים והלקוחות שלהם מפני איומי וסכנות סייבר. למידע נוסף על OPSWAT הקליקו כאן.

 

הכותב הוא סמנכ"ל מוצרים ב-OPSWAT.

איתי גליק, סמנכ"ל מוצרים ב-OPSWAT.

הפוסט Neuralyzer – פתרון אבטחת סייבר ייעודי הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button