ad1
טכנולוגיה

"2021 החלה בערפל כבד והסתיימה בהצלחה רבה בשוק הפרטי"

כתב: הילל יוסף.

"השנה שהסתיימה החלה במצב של ערפל כבד ועם שלל אתגרים. הקורונה השפיעה על כלל שרשראות האספקה העולמיות. התאפסנו במהירות, הסברנו את חשיבות השוק להנהלה העולמית, זו תגברה את אספקות המחשוב לשוק הפרטי בישראל – וכך הצלחנו להביא ארצה עשרות אלפי יחידות מעבר למצופה. סיימנו את 2021 עם מלאי 'בריא', אין פריטים במחסור. סיימנו את השנה במצב תקין בשוק הפרטי-צרכני", כך אמר אביחי נאמן, מנהל קטגוריית מחשוב פרטי ב-דל טכנולוגיות ישראל.

לדברי נאמן, "דאגנו לכך שהמשווקים שלנו, כמו גם הלקוחות הסופיים, יוכלו לקבל את כלל ההיצע שלנו לתחום – מהמפרטים הזולים והבסיסיים ביותר ועד למפרטים המורכבים והייחודיים".

גאווה, גיימינג וסינמה

הוא ציין שלל פעילויות ש-דל ביצעה בשנה החולפת. "לקחנו חלק באירועי שבוע הגאווה: דל נתנה חסות רשמית לשיר הגאווה הרשמי לשנה זו, שימי פס, בביצועם של עדן חסון ואלה לי להב", אמר נאמן. "מחשבי החברה הוצגו בקליפ, כחלק מכך ש-דל חרתה על דגלה מחויבות לגיוון, הכלה, שוויון גזעי, הגברת הייצוג וטיפוח סביבה כוללת – ללא הבדל דת, גזע, מין, נטייה מינית וזהות מגדר".

"שמנו דגש על עולם המישחוק (גיימינג)", הוסיף. "בשל הצורך בעולם זה בעוצמות מחשוב גדולות, עם ביצועים ויכולות עיבוד ברמה גבוהה, ערכנו 'מתיחת פנים' לסדרה G וסיפקנו לשוק את מחשבי Dell G5 15 5500. סדרה זו עונה לכ-20% מהמשתמשים, עם CPU ו-GPU בעוצמות הנדרשות להם. כך הבאנו לשוק מענה תחרותי, איכותי ולא יקר. זאת, לצד סדרת מחשבי Alienware, היקרים יותר".

"אנחנו, ב-דל, שומרים על היתרון המשמעותי שלנו בשוק", ציין נאמן. "איננו מתיימרים למכור מחשבים ב-200 דולר. חשוב לנו להעניק חוויית משתמש ברמה אחרת, תוך הקפדה על איכות בכל הרמות, וללא פשרות על רכיבים שונים. אנחנו מטמיעים בכל מחשב שלנו את ‏Dell Cinema, פרי פיתוח של מהנדסי החברה, שמספק קול ותמונה באיכות גבוהה, כחלק מחוויית המשתמש, שעליה אנחנו לא מתפשרים, עם מיקוד בגימור של כלל המפרטים הטכניים".

הוא הוסיף כי "ב-2021 חווינו קפיצה מטורפת בדרישה למסכים, וגדלנו משמעותית גם בתחום זה. הדרישה שברה כל צפי ותחזית מוקדמת לתחום. השוק הישראלי מכיר את המסכים שלנו, המדורגים במקום הראשון בארץ ובחו"ל מזה שנים, לפי IDC. גם השנה הובלנו את תחום המסכים למגזרים הארגוני והפרטי".

עוד הוא אמר ש-"אנחנו ספק המחשוב האישי היחיד שמתחייב להעניק מענה של טכנאי ביום העסקים הבא. לכן, גייסנו יותר מ-50 טכנאים. ב-92% מהמקרים הם משתלטים על המחשב מרחוק ופותרים את הבעיות, מבלי שהלקוח נדרש לצאת מהבית. בשאר המקרים, נשלח טכנאי מוסמך עם מעבדה ניידת ומספק שירות בהתאם לצורך".

לסיום התייחס נאמן למה שצפוי ב-2022. "השנה אנחנו צפויים לחוות המשך גידול בתחום הפעילות שעליו אני אמון", אמר. "תמהיל המוצרים שלנו הולך ומתרחב. המוצרים מבוססים על סדרת המעבדים החדשה של אינטל ומערכת ההפעלה Windows 11, ואליהם ניתן להוסיף את הגרסה החדשה של ה-Office. אנחנו שמים דגש גם על גימור המחשבים, תוך מחשבה על נושא הקיימות. יותר מ-50% מכלל הרכיבים שלנו מיועדים למחזור, וכ-30% מהרכיבים עשויים ממוצרים מתכלים. נמשיך לבסס את עצמנו כמותג יוקרתי, חזק ואמין – לא נציף את השוק ב-'מחירי רצפה'. נקפיד על חוויית המשתמש הסופי ועל איכות המוצרים. נמשיך השנה במהפך שאנחנו עורכים בעולם השירות, ואנחנו צופים שהביקוש למוצרים שלנו ילך ויגדל גם ב-2022".

אביחי נאמן, מנהל קטגוריית מחשוב פרטי ב-דל טכנולוגיות ישראל.

הפוסט "2021 החלה בערפל כבד והסתיימה בהצלחה רבה בשוק הפרטי" הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button