ad1
טכנולוגיה

ריקוד מושחת: מאסק רקד באירוע בגרמניה – המדיה החברתית ביקרה

טסלה (Tesla) פתחה רשמית את המפעל שלה מחוץ לברלין השבוע (ג'), ושחררה ללקוחות 30 מכוניות נחשקות מדגם Y. המנכ"ל המפורסם של ענקית הרכבים החשמליים, אילון מאסק, מילא אחר הבטחתו לרקוד באירוע, כפי שעשה כשטסלה פתחה את המפעל שלה בשנחאי לפני שנתיים.

קנצלר גרמניה, אולף שולץ, נוכח גם הוא במקום ובחגיגות, שיבח את ה-גיגה-פקטורי של טסלה ואמר כי זהו העתיד של תעשיית הרכב.

מאסק פנה לקהל ואמר שהוא מאושר, ובהחלט גם נראה כך כשפיקח על מסירת המכוניות הראשונות של טסלה שנוצרו במפעל בגרמניה, השוכן בגרונהיידה. האירוע סימן את ביכורי המרכז האירופי הראשון של יצרנית הרכב האמריקנית, רק שנתיים לאחר שהוכרז לראשונה ביבשת. על פי הדיווחים, בתפוקה מלאה המפעל ייצר 500,000 מכוניות בשנה.

הרקדן האוטומטי היכה שנית

"זהו יום נהדר למפעל", אמר מאסק, ותיאר זאת כ"צעד נוסף בכיוון של עתיד בר קיימא".

מנכ"ל טסלה רקד והתבדח עם מעריצים, כשכלי הרכב החדשים נחשפו דרך מנהרה נוצצת ומוארת בניאון, שכמובן הייתה ממותגת טסלה. בשלב מסוים מאסק אפילו ביצע מחוות ריקוד ספציפיות כלפי רחפן זעיר שצילם את האירוע וטס בגובה עיניו של הרקדן האלקטרוני.

הכיראוגרפיה של הריקוד, והתנועות הלא ממש ברורות שעושה במהלכו האדם העשיר בתבל כיום, ואפשר שגם המדובר ביותר בחזית ההיי-טק, עוררו גלים בתקשורת ומדיה החברתית בכלל, וספציפית בטוויטר – זירת הבית של מאסק.

היו שהשוו אותו לדונלד טראמפ, נשיא ארה"ב לשעבר, ולרגעי הנעת האגן שלו מהעבר, שנחרטו בזיכרונם של כל מי שצפו בהם. היו מי שתהו האם זהו ריקוד אופייני לאנשים מאוד עשירים, ואחרים טענו שמאסק דווקא הכי קרוב בסגנון הריקוד שלו לאיליין בניס מ"סיינפלד" – אולי הרקדנית הגרועה ביותר בעולם. ואולם בין המשתפים והמגיבים הצחפו גם כמה מתלהבים שסברו שמאסק מתנהג פשוט בחופשיות ובטבעיות ראויים להערכה.

 

ההרמה להנחתה שעשה מאסק, עם ההזמנה של נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, לדו-קרב באחרונה, לא חמקה מהמצייצים והיו גם ממים שהתייחסו למאסק הרוקד כאל מי שמתכונן למאבק הגורלי עם השליט הרוסי אכזר בתמורה לפרס – אוקראינה.

במקביל לתגובות המגוונות בנוגע לריקוד עצמו, צצו ברשת המצייצת גם כמה וכמה לקוחות של טסלה שהתרעמו על הפיזוזים והשמחה, בזמן שהמכוניות שלהם מתעכבות במפעלים ולא מסופקות להם בזמן שהובטח.

כאמור, מאסק פצח בריקוד "מעניין" דומה כבר לפני שנתיים, במהלך השקת תוכנית רכבי הספורט החשמליים מדגם Y של טסלה, במפעלה שבשנחאי, סין, שם החברה מסרה לקהל את המכוניות הראשונות שלה שנבנו מחוץ לארצות הברית. המנכ"ל המולטי מיליארדר רקד אז בהתלהבות על הבמה באירוע, ואז פשט את הז'קט שלו והשליך אותו הצידה באופן מסוגנן כדי לחשוף חולצת טריקו עם איור של המפעל. בציוץ שהעלה אחרי האירוע, הוא תייג את הסרטון כ-NSFW – לא בטוח לעבודה.

טסלה התייחסה בדף הרשמי שלה גם היא לא ריקוד וכתבה שהיא אוהבת את תנועותיו של המנכ"ל שלה, בצירוף הווידיאו שתיעד את המחול.

אספנו עבורכם עוד כמה ציוצים של מבקרים מדופלמים בתחום הריקוד, שייתכן שיצטרפו לצוות "רוקדים עם כוכבים" כשופטים בעתיד. אולי כשמאסק ישתתף בריאליטי בעצמו.

פצח שוב בריקוד משונה. אילון מאסק. עיבוד ממוחשב כאילוסטרציה.

הפוסט ריקוד מושחת: מאסק רקד באירוע בגרמניה – המדיה החברתית ביקרה הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button