ad1
טכנולוגיה

פיתוח מהיר ויעיל ללא או עם פחות קוד – רק עם סימבלה

ידע מוגבל בקידוד או חוסר בכוח אדם מקצועי לא אמורים להוות מחסום לפיתוח ברמה הגבוהה ביותר של אפליקציות אינטרנטיות המבוססות על בסיס נתונים. אלא שגם אם יש לכם את היכולות, הזמן שלוקח לפתח תוכנות עלול להיות מרתיע. תארו לעצמכם אם הייתה אפשרות פשוטה ומהירה, ללא צורך בידע מוקדם… ובכן, יש אפשרות כזאת. לא רק שזה אפשרי, אלא שזה פשוט ויעיל לעצב ולפתח ללא קוד או כמעט ללא קוד. באופן זה ניתן לחסוך עד 90% מזמן הפיתוח.

פיתוח תוכנות ומערכות ארגוניות מורכבות באמצעות טכנולוגיות No-Code מאפשר פיתוח פתרונות מורכבים וחדשניים לעסקים ובעיקר לחברות תוכנה. פיתוח ללא קוד הפך לפופולרי במהלך השנים האחרונות. גרטנר צופה שעד 2024, כ-65% מפעילות פיתוח האפליקציות תהיה באמצעות פלטפורמות No-Code.

העלייה של פלטפורמות הפיתוח ללא קוד היא תוצאה של גורמים רבים. הנה שתיים מרכזיות: בראש ובראשונה, היכולת לפתח מהר ובהפחתת הסיכון, כאשר רוב הפיתוח נעשה בכלל על ידי מיישמים ומפתחים עם מעט ניסיון. הסיבה השנייה היא שלעסקים רבים אין מפתחי אינטרנט או צוות פנימי. תהליך גיוס מפתחים יכול להיות מעייף, וההתקשרות עלולה להיות יקרה.

למה סימבלה?

סימבלה (Simbla) היא פלטפורמת No / Low Code מתקדמת ומבוססת ענן, המאפשרת לפתח אפליקציות ארגוניות פשוטות ומורכבות באופן מהיר שחוסך 60%-90% מזמן הפיתוח. הפתרון מפחית את עלויות הפיתוח באופן דרמטי, כאשר חלק משמעותי מ-'הפיתוח' מתבצע על ידי כוח אדם לא מקצועי. התוצר הסופי מונגש ללקוח בזמן הגעה לשוק (Time To Market) קצר ביותר.

היתרונות של סימבלה

נכון שיש מספר רב של פלטפורמות ללא קוד, אך סימבלה בולטת מסיבות שונות. אלה הן רק כמה מהתכונות הראויות ביותר לציון:

Client & Server side code
פיתוח מערכות מורכבות מצריך לעתים גם כתיבת קוד. סימבלה מאפשרת למפתחים לכתוב קוד בצד הלקוח ובצד השרת באמצעות NodeJS. זה פותח מגוון של אפשרויות: כתיבת פונקציות מורכבות, ממשקים מורכבים עם מערכות חיצוניות ועוד.

Responsive UI
בניית ממשק המשתמש בסימבלה מתבצעת ב-Drag & Drop בקלות, ויוצרת UI רספונסיבי, שמותאם למובייל, לטאבלט או לדסקטופ. עורך ממשק המשתמש מאפשר גמישות ודיוק גבוהים מאוד, ללא תחרות.

תכונות וכלי אבטחה מתקדמים
סימבלה מציעה אוסף של תכונות אבטחה מובנות, כדי להבטיח שהמידע שלכם מוגן. אתם יכולים להגן על הנתונים עם מודל ההרשאות המשופרות שלנו, 2FA, ניהול לוגים והתראות, גישה מוגבלת לפי מדינות או כתובות IP, נתונים מקודדים ועוד.

פתרון לבנייה וניהול של מוצרי SaaS
הפלטפורמה של סימבלה היא היחידה המאפשרת לפתח פתרונות מדף ונותנת מענה ייחודי ומלא.

  • Real multi-tenant – גמישות מלאה לכל Tenant, כלומר – עיצוב ייעודי וייחודי לכל אחד מהם וכל Tenant נמצא בבסיס נתונים נפרד.
  • מערכת מובנית לניהול הלקוחות – דשבורד, התקנה והסרת לקוחות, ניהול גרסאות ועוד.
  • מערכת בילינג – מערכת חיוב לקוחות מוכנה ומתאימה למודלים עסקיים שונים, כולל הפקת חשבוניות וקבלות.

בסופו של דבר, החברה שלכם יכולה להשיג את החזון העסקי עם פיתוח מורכב, מהיר וקל, כאשר היא מתמקדת בשיווק ובמכירה של השירותים.

סימבלה נמצאת בחזית של פיתוח ללא קוד, או עם פחות קוד. זה פשוט ומהיר, ובמקרים רבים תוכלו לבצע זאת עם הצוות הקיים.

מתעניינים בתכנות בכלל ובפיתוח ללא תכנות בפרט? הירשמו כאן לכנס No Code / Low-Code של אנשים ומחשבים.

לאתר סימבלה לחצו כאן.

סימבלה

הפוסט פיתוח מהיר ויעיל ללא או עם פחות קוד – רק עם סימבלה הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button