ad1
טכנולוגיה

סייבריזן גייסה 275 מיליון דולר – בהובלת שר האוצר לשעבר של ארה"ב

סייבריזן, שמפתחת פלטפורמת הגנה מפני מתקפות סייבר, הודיעה היום (ד') על השלמת סבב גיוס בסך כולל של 275 מיליון דולר. הגיוס הובל על ידי ליברטי סטרטג'יק קפיטל, קרן הון-סיכון פרטית שהוקמה על ידי סטיבן מנוצ'ין, שהיה שר האוצר האמריקני בממשל טראמפ ומכהן כמנהל שותף בקרן. בסבב השתתפו גם הקרנות אירווינג, נויברגר ברמן וכן הקרן של סופטבנק. ההשקעה הנוכחית משלשת את שווי החברה, שגייסה עד לסבב גיוס זה 389 מיליון דולר, בין היתר מלוקהיד מרטין, ספארק קפיטל וסופטבנק. סייבריזן לא מסרה את השווי המדויק שלה, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על יותר משלושה מיליארד דולר.

יצוין כי סייבריזן היא חברת סייבר הגנתית, שמגנה על נקודות קצה בארגונים ומטרתה לבצע זיהוי, מניעה ונטרול של תקיפות סייבר. החברה נוסדה ב-2012 על ידי שלושה שותפים ישראליים יוצאי 8200 – ליאור דיב, המשמש כמנכ"ל החברה, יונתן שטרום-עמית ויוסי נער. החברה מונה כ-850 עובדים – 350 מהם במרכז הפיתוח במגדלי אלון בתל אביב והיתר במטה החברה בבוסטון ובסניפים שלה בלונדון ובטוקיו.

מימין: יוסי נער, ליאור דיב ויונתן שטרום־עמית, מייסדי סייבריזן. צילום: יח"צ

מימין: יוסי נער, ליאור דיב ויונתן שטרום־עמית, מייסדי סייבריזן. צילום: יח"צ

החברה פיתחה מערכת XDR שמטרתה להחזיר למגן את היתרון על פני התוקף על ידי הרחבת יכולות האיתור והתגובה בסביבת הארגון המודרנית. המוצר שלה מאפשר הצגת תמונת מצב מלאה על אירוע התקיפה במסך אחד, במקום במאות התראות שונות. בסייבריזן אומרים שבעזרת המידע הרב, שנאסף בזמן אמת, המוצר מזהה התנהגויות חשודות ומציג את השתלשלות האירוע באמצעות ממשק פשוט ואינטואיטיבי. הפלטפורמה מאפשרת לארגונים לפקח באופן רציף אחר המערכות השונות בארגון, וכן לזהות, לחקור, לבודד ולעצור תקיפות לפני שנגרם נזק לארגון.

על פי סייבריזן, סבב הגיוס יאפשר להמשיך את הצמיחה של החברה, שנובעת מהביקוש למערכות שעוצרות מתקפות סייבר מתקדמות, כגון מתקפות כופרה. החברה פועלת ביותר מ-30 מדינות ומגנה על מותגים גדולים. החברה מגייסת עובדים חדשים ויש בה מעל 200 משרות פתוחות.

"מחזירים את היתרון אל המגן"

מנוצ'ין אמר כי "סייבריזן הופכת במהרה למובילה העולמית בטכנולוגיית הגנת הסייבר, ואנחנו הופכים את החברה החדשנית הזו לראשונה בפורטפוליו ההשקעות של ליברטי סטרטג'י קפיטל. היא ביססה את עצמה כחדשנית בהגנה על נקודות קצה וסביבה ארגונית, ומגנה על תשתיות קריטיות, חברות גלובליות וממשלות מפני תקיפות סייבר מתוחכמות".

דיב ציין כי "בשנה האחרונה חווינו צמיחה מואצת ברחבי העולם. יותר ויותר לקוחות מבינים שלא ניתן לעצור מתקפות באמצעות פתרונות שנשענים על התראות חסרות משמעות והתערבות אנושית. הפתרונות הקיימים, אפילו המתקדמים שבהם, פגומים מיסודם, ויוצרים את הדינמיקה שיש לנו כיום, שבה המגן נמצא במאבק מתמשך כדי לעמוד בקצב של התוקפים. בניגוד למתחרות שלנו, אנחנו נוקטים גישה המאפשרת למגנים לסיים מתקפות תקיפה באופן מיידי, ובכך מחזירים את היתרון אל המגן".

סטיבן מנוצ'ין, לשעבר שר האוצר האמריקני - ומשקיע בסייבריזן. צילום: ג'ו סיר, BigStock

הפוסט סייבריזן גייסה 275 מיליון דולר – בהובלת שר האוצר לשעבר של ארה"ב הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button