ad1
טכנולוגיה

סטודנטים.ות? הנה כמה חברות היי-טק שמחפשות אתכם.ן

שנת הלימודים האקדמית נפתחה השבוע והסטודנטים.ות שבו אל ספסלי האקדמיה – וכמובן שגם לדשא ולקפיטריה. סטודנטים רבים למקצועות הטכנולוגיים מעוניינים לעבוד במקצוע גם בתקופת הלימודים – בין אם הם לא מועסקים או עובדים בעבודות שנפוץ שסטודנטים עובדים בהן, כגון מלצרות.

המחסור הרחב בעובדים בהיי-טק מביא חברות רבות להציע משרות לסטודנטיות ולסטודנטים, שמאפשרות להם.ן להתנסות בעבודה בענף גם בזמן הלימודים. למעשה, מדובר באלפי משרות למי שמעוניין ללמוד ולהתמקצע בתעשייה באותו הזמן. בימים האחרונים קיבלנו מידע על כמה חברות שמחפשות ועדות מ-"מבט ראשון" – של סטודנט.ית שמועסק.ת בה. הנהה ם לפניכם.

Placer.AI

הטכנולוגיה של החברה מסוגלת למדוד כמות מבקרים במקומות מסחר, ובכך לעדכן את לקוחותיה במדדים שונים, כגון מהן שעות העומס.

מיכאל גלושטיין, סטודנט שעובד ב-Pleacer.AI. צילום: יח"צ

מיכאל גלושטיין, סטודנט שעובד ב-Pleacer.AI. צילום: יח"צ

מיכאל גלושטיין, אחד הסטודנטים המועסקים בחברה, עובד בה כמתכנת תוך כדי לימודיו לתואר שני במדעי המחשב. "זה התפקיד הראשון שלי בתחום", ציין. "אחרי שעבדתי בתור מהנדס מכונות, החלטתי שאני רוצה לעבור לעולם התוכנה וללמוד מחשבים. הלימודים ללא ספק עזרו לי לקבל את המשרה, והעבודה עוזרת לי בהם המון. בימים אלה אני עובד על פרויקט בתואר, שאין ספק שלא הייתי יודע מאיפה להתחיל בלי הניסיון שצברתי ב-Placer.AI. העבודה והתואר משרתים האחד את השני. יש בתכנות דברים רבים שהם מעבר ללימודים המסורתיים. בתואר לומדים כלים תיאורטיים, חלקם פרקטיים, והעבודה בתחום מלמדת להתעסק בדברים היום יומיים, כמו טיפול בפרויקטים – והשניים משלימים את התמונה הגדולה".

לעמוד המשרות של החברה לחצו כאן.

סייבריזן

בין העובדים במרכז הפיתוח של חברת הסייבר בתל אביב נמצאים.ות סטודנטים.ות רבים.ות במשרות שונות, בהם אלמוג ראובני, שלומדת לתואר ראשון במדעי המחשב והנדסת חשמל באוניברסיטת תל אביב. ראובני עובדת בשנה וחצי האחרונות במשרת סטודנט, כמפתחת CPP במחלקת הפיתוח.

אלמוג ראובני, מפתחת CPP במחלקת הפיתוח של סייבריזן. צילום: יח"צ

אלמוג ראובני, מפתחת CPP במחלקת הפיתוח של סייבריזן. צילום: יח"צ

"במסגרת לימודי התואר לקחתי חלק בקורסים רבים שסייעו לי בהבנה מעמיקה בתחומים שונים, כמו מבני נתונים ומערכות הפעלה, וזו משמשת אותי במסגרת העבודה. במקרים רבים אני מצליחה ליישם עקרונות מהלימודים האקדמיים כמפתחת בצוות, ולעתים הפוך – הניסיון שאני צוברת בעבודה מסייע לי בפרויקטים מתקדמים שאני מבצעת במהלך התואר. לשמחתי, אני זוכה למעטפת מלמדת ומתחשבת בסייבריזן, וכך אני מצליחה לשלב בין התיאוריה לפרקטיקה – דבר המהווה יתרון עצום עבורי", אמרה ראובני.

לעמוד המשרות של החברה לחצו כאן.

סייברינט

החברה מפתחת מוצרים בתחומי המודיעין ואבטחת הסייבר. המערכת שלה יודעת לבצע ניתוח שמאפשר לה לזהות מתקפות פוטנציאליות לפני שהן מתרחשות, ולנקוט בפעולות מניעה מבעוד מועד.

דנית שגן, אחת הסטודנטיות שמועסקות בחברה, לומדת מדעי המחשב במכללה למינהל, ועובדת בחודשים האחרונים בצוות שמנטר ומבקר פורומים ואתרים שחשופים לתקיפות סייבר. "אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי", היא אמרה לאנשים ומחשבים. "בתור סטודנטית, לא קל למצוא עבודה בתחום שלומדים אותו, ובפרט כזאת שתתאים למסגרת של הלימודים ולשעות הפנויות".

לעמוד המשרות של החברה לחצו כאן.

גלואט

גם חברת ה-HRtech גלואט מעוניינת לגייס לשירותיה תלמידים ותלמידות במוסדות ההשכלה הגבוהה. אחת שכבר עושה זאת היא מאיה פינקלשטיין, שעובדת בחברה מזה שנתיים וחצי, ובחצי השנה האחרונה בתור מנהלת שיווק, ולצד זה התחילה השבוע את השנה השנייה בלימודי התואר השני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק במכללה האקדמית תל אביב-יפו.

מאיה פינקלשטיין, מנהלת שיווק בגלואט. צילום: מעיין שוורץ

מאיה פינקלשטיין, מנהלת שיווק בגלואט. צילום: מעיין שוורץ

לדברי פינקלשטיין, "במסגרת תפקידי אני מובילה ומנהלת פרויקטים, יוזמות ושיתופי פעולה במחלקת השיווק של גלואט. התואר והתפקיד השפיעו אצלי בצורה משמעותית אחד על השני. תפקידי בחברה השפיע על בחירתי בהתמחות בשיווק והגביר את הרצון שלי לחקור את הפן האקדמי של המקצוע שלי, וקורסים רבים שלמדתי עזרו לי מקצועית לחשוב בצורה יותר אסטרטגית, שיווקית ואנליטית, וכיצד לקרוא את השוק".

לעמוד המשרות של החברה לחצו כאן.

אטרה

החברה פיתחה מערכות לניהול, חיזוי ומניעת תקלות מערך המחשוב, ובכך מאפשרת לארגונים לעבוד מרחוק ולנהל את צרכי המחשוב שלהם ללא תלות במיקום הפיזי שבו עובדיהם נמצאים. בחברה מועסקים סטודנטים וסטודנטיות במגוון של תפקידים, בהם נועם ויצמן, שעובד במחלקת הצלחת הלקוח (ה-Customer success), ובמקביל לומד כלכלה ומנהל עסקים.

"הגעתי לאטרה דרך ידידה טובה שהיא מתכנתת בחברה כבר כמה שנים – בזמן שחיפשתי משרת סטודנט", אמר ויצמן. "רציתי לצבור ניסיון תעסוקתי ולנסות להתברג במקום עבודה. מהרגע הראשון זכיתי כאן לקבלת פנים חמה. העבודה כאן תורמת לניסיון, כיוון שאני לומד דרכה המון על העולם הטכנולוגי, ובנוסף לזאת צובר ניסיון בעולם העסקים ובתקשורת מול לקוחות".

לעמוד המשרות של החברה לחצו כאן.

שתי חברות נוספות שמסרו לנו שהן מחפשות להעסיק אתכם.ן בזמן הלימודים אלה Cnvrg.io, שמספקת פלטפורמה למפתחים – וכבר כיום 10% מהעובדים.ות שלה הם.ן סטודנטים.ות – וסטארט-אפ הפינטק פיבו, שהוקם ב-2018 מתוך מטרה להפוך שירותים פיננסיים לנגישים, פשוטים ונוחים יותר.

מי רוצה ללמוד וגם לעבוד? צילום אילוסטרציה: BigStock

הפוסט סטודנטים.ות? הנה כמה חברות היי-טק שמחפשות אתכם.ן הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button