ad1
טכנולוגיה

מורפיסק הישראלית השלימה גיוס של 31 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית מורפיסק – שפיתחה פתרון לאבטחת נקודות קצה ושרתי ענן – דיווחה על השלמת סבב גיוס בסך 31 מיליון דולר. הגיוס הובל על ידי קרן JVP ובהשתתפות משקיעים קיימים, בין השאר אורנג', דויטשה טלקום קפיטל פרטנרס ואאורקראוד

מדובר בחלק ממהלך נרחב של החברה, שמיועד להרחבת פעילותה בישראל ובארה"ב. המימון מיועד לגיוס עובדים נרחב, הגדלת ההשקעה בשיווק ומכירות, להרחבת הפיתוחים הטכנולוגיים של מוצרי החברה, כמו גם להגדלת הערך עבור חברות בינוניות באמצעות מערכת מניעת האיומים האוטומטית והפשוטה לניהול של מורפיסק, מבוססת ענן, המיועדת לנקודות קצה בארגון ובענן.

בנוסף הודיעה החברה על הצטרפותו של סטיב בנט לדירקטוריון שלה. בנט, שימש בעבר כמנכ"ל חברות תוכנה ואבטחה מובילות, ובכללן סימנטק ואינטואיט. לפני כן, בנט כיהן במשך מעל 20 שנה בתפקידי ניהול בכירים רבים בג'נרל אלקטריק.

מגיפת הקורונה הביאה שינוי משמעותי בעולם העבודה – מעבר לעבודה מרחוק. ארגונים וחברות בכל הגדלים מחפשים מערכות שיבטיחו הגנה מפני התקפות סייבר על הארגון, ללא קשר למיקום הפיזי של העובד או יחידת הקצה. מורפיסק, שכבר ביססה את עצמה כחברה מובילה בתחומה, פיתחה טכנולוגיה חסכונית, ופשוטה להטמעה וניהול, ואפקטיבית במניעת איומי סייבר, שכבר מותקנת ביותר מ-7 מיליון נקודות קצה, במטרה לעצור באופן אוטומטי את ההתקפות המסוכנות ביותר כנגד תחנות עבודה, שרתים, מכונות וירטואליות ומשימות עבודה בענן (cloud workloads).

שלא כמו פתרונות נקודת קצה אחרים מהדור הקודם, המבוססים על איתור ותגובה, מורפיסק מעצימה את יכולת האבטחה של יישומים קריטיים בכל ארגון, ללא צורך בצוותי אבטחה ייעודיים שנדרשים להגיב, לסנן, להבין ולחקור את התקפות.

"עצירת התקפות בניסיון החדירה, ובטרם יצירת נזקים משמעותיים"

"התפתחות איומי הסייבר הביאה לכך שחברות רבות אינן מוגנות מפני התקפות סייבר ונותרות מאחור בהיעדר כלים מתאימים, עלויות ואנשי צוות ייעודיים לכך", אמר רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק. "האתגרים של ארגונים אלה רק גברו בשנה האחרונה, עם העלייה המשמעותית במספר העובדים מהבית שמשתמשים במכשירים לא מאובטחים ומתחברים למערכות הארגון או בענן הפרטי או הציבורי. הטכנולוגיה של מורפיסק הוכיחה את עצמה כפתרון אבטחת הסייבר היחיד שמסוגל להעניק לעובדי הארגון העובדים מהבית הגנה פשוטה אך יעילה בפני כל עומס עבודה, המותאמת גם לתקציב מוגדר וחסכוני. אנחנו מתכוונים לתעל את ההשקעה החדשה לקידום המחויבויות שלנו, ולאפשר לארגונים להתמודד ביעילות עם מניעת איומי סייבר שיעצרו התקפות בניסיון החדירה, ובטרם יצירת נזקים משמעותיים ופגיעה עסקית קשה".

מערך הפתרונות של מורפיסק עבור נקודות קצה, שרתים ועומסי עבודה בענן, מתבסס על הפטנט המהפכני שהחברה פיתחה בתחום אבטחת נקודות קצה בשיטת המטרה הנעה – Moving Target Defense.

התפישה המנחה את הפתרון משנה את כללי המשחק – במקום לנסות לאתר ולהתמודד עם התקפות סייבר לאחר חדירה ופגיעה כשהנזק כבר נוצר, מורפיסק מספקת הגנה על מערכות הפעלה, באמצעות גישה המבוססת על הקדמת צעדי התוקף ומניעת התקפות סייבר, עוד בטרם הן נוצרות או מתחילות את תהליך התקיפה, וכל זה באופן אוטומטי, ללא צורך בידע מקדים, איתור, ניהול או פיקוח – מה שהופך אותה ליעילה ביותר כנגד כל מתקפת סייבר.

"נקודות קצה מכל הסוגים – תחנות עבודה ושרתים, בארגון ובענן, פיזיות ווירטואליות הם קו ההגנה האולטימטיבי האחרון של מגני הסייבר. ארגונים כיום מסתפקים בסט פתרונות שיעילותם נמוכה, עלותם גבוהה, אינם דטרמיניסטיים, משפיעים לרעה על הביצועים, ומחייבים משאבי ניהול רבים, כדוגמת EDR,  ופתרונות מבוססי ניתוח התנהגות או חתימות מכל סוג. אלו גורמים לאי-ודאות, לעלויות גבוהות ולקושי בניהול מרחוק, ופחות רלוונטיים לסביבות ענן וסביבות וירטואליות", אמר יואב צרויה, שותף כללי ב-JVP. "על רקע זאת, מורפיסק בולטת לחיוב ומועדפת על-ידי ארגונים רבים. הגישה הייחודית שלה מספקת ערך מדיד, דטרמיניסטי, בעלות נמוכה, תוך יצירת ההגנה הטובה ביותר, המשרתת את הארגונים ומאפשרת מעבר בטוח של הארגון לענן. היכולת הייחודית של מורפיסק למנוע התקפות ללא צורך במידע מקדים על האיום, ממצבת את החברה כפתרון האולטימטיבי לאבטחת סייבר בענן".

מימין: רונן יהושע, מנכ"ל מורפיסק, ויואב צרויה, שותף כללי ב-JVP. צילום: יח"צ

הפוסט מורפיסק הישראלית השלימה גיוס של 31 מיליון דולר הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button