ad1
טכנולוגיה

כריסי טיגן סגרה את חשבונה בטוויטר: "יותר מדי שליליות"

כריסי טיגן היא מפורסמת אמריקנית רבת כישורים. היא דוגמנית, אשת טלוויזיה וסופרת וכן היא נשואה למוזיקאי המצליח ג'ון לג'נד. השניים הם גם הורים לשני ילדים. כמובן, בהתאמה, טיגן היא דמות שאמירות שלה מהדהדות ברשתות החברתיות, כשאחריה עוקבים רבבות מעריצים. אבל טיגן לא ציפתה לכך שתחוש מאוימת ותוצף בהרגשות שליליות שיביאן לכך שתסגור את חשבון הטוויטר (Twitter) המצליח שלה.

אבל זה קרה. טיגן מחקה השבוע (ד') את חשבון הטוויטר שלה, והסבירה שעשתה זאת עקב ה"שליליות" שבה נתקלה בפלטפורמה. לדבריה, האתר כבר לא ממלא תפקיד חיובי בחייה.

"למעלה מעשר שנים אתם העולם שלי", כתבה טייגן ל-13.7 מיליון העוקבים שלה ביום שבו בישרה לעולם על החלטתה לפרוש מטוויטר. "אני באמת חייבת כל כך הרבה לעולם הזה שיצרנו כאן. אני באמת מחשיבה כל כך הרבה מכם לחברים האמיתיים שלי, אבל הגיע הזמן שאפרד. זה כבר לא משרת אותי בצורה חיובית כמו שזה משרת אותי באופן שלילי", הבהירה.

טוויטר הרעילה, כך קבע דו"ח של אמנסטי אינטרנשיונל. צילום: מתוך הדו"ח

טוויטר הרעילה, כך קבע דו"ח של אמנסטי אינטרנשיונל. צילום: מתוך הדו"ח

טיגן המשיכה והסבירה כי, "תמיד הוצגתי כילדה נקמנית, אבל אני פשוט לא. הרצון שלי שיחבבו אותי והפחד להכעיס אנשים הפכו אותי למישהו שלא נרשמתם אליו (במובן של מעקב בטוויטר – ג"פ), ולאדם אחר ממי שהתחלתי כאן!"

טייגן עודדה את עוקביה: "דעו ולעולם אל תשכחו שמילותיכם חשובות. לא משנה מה אתם רואים, מה אותו אדם מתאר או כוונתך. במשך שנים ספגתי כל כך הרבה מכות קטנות משני עוקבים (כדימוי ליכולת של מעטים להציק – ג"פ), שבשלב זה אני באמת חבולה מאוד". היא סיכמה את ציוץ הפרידה שלה וכתבה כי "עשיתי את הטעויות שלי לאורך כל השנים ומול מאות אלפים, והייתי אחראית לגביהן", אך הסבירה כי בסופו של דבר לא הצליחה ללמוד "כיצד לחסום את השליליות".

לידה שקטה וטראומתית, חששות למייגן מרקל וסגירת החשבון

לטייגן היה, כאמור, חשבון טוויטר פורה, שבנה את המותג שלה. היא לא הסבירה מה ספציפית הביא להחלטתה לפרוש מהרשת המצייצת הסואנת, אך אפשר אולי לקשר את הדברים לתמיכה שהביעה באחרונה בזוג המלכותי המורד, מייגן מרקל והנסיך הארי, ולאירוע טראומטי שפקד אותה לפני מספר חודשים, ואשר קשור לדאגתה למרקל.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

ב-2020 ציפו טיגן ולג'נד לילדם השלישי, אך בספטמבר, בהיותה בחודש החמישי להריונה, עברה הדוגמנית לידה שקטה, עליה דיווחה לעוקביה בכל המדיה החברתית בעצב מר ובפרטים ואינטימיות גבוהה, כולל תמונות שלה ושל לג'נד אוחזים בתינוק המת ובוכים – תמונה שנעלמה להרשת אחרי מחיקת החשבון.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

כשנתקלה בביקורת הקשה כלפי מרקל והנסיך הארי, ביודעה שמייגן מרקל הרה, היא נזעקה להגן עליה, ואולי אפילו יותר מכך על עוברה, וכתבה: "החרא הזה סביב מייגן מרקל פוגע קרוב מדי בשבילי. האנשים האלה לא יעצרו עד שהיא תפיל (את תינוקה – ג"פ). תפסיקו עם זה לעזאזל".

מייגן מרקל והנסיך הארי בחתונתם. צילום: BigStock

אלא שהשליליות, בין אם כלפיה או כלפי אחרים, הכריעה לבסוף את טיגן וגרמה לה לפרוש מביצת הטוויטר הדי טובענית. באינסטגרם (Instagram) מאידך היא עדיין מתחזקת פרופיל פעיל, צבעוני ומלא בתמונות שלה ושל בני המשפחה. נקווה שב"אינסטה" היא תחווה רק חיוביות, ולא תחוש צורך לפרוש גם משם.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

 

 

כריסי טיגן ובעלה, המוזיקאי ג'ון לג'נד. צילום: BigStock

הפוסט כריסי טיגן סגרה את חשבונה בטוויטר: "יותר מדי שליליות" הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button