ad1
טכנולוגיה

כך מיקרוסופט ו-VMware מפוגגות את כאב הראש שברישוי המסורתי

כתב: הילל יוסף.

"אנחנו פוגשים לא מעט מנהלי תשתיות בארגונים שמתקשים לפעול בסביבת הרישוי המסורתית שלהם, און-פרמיס. התפעול היומי הרגיל של סביבה זו לא מצליח להביא אותם למיקסום התהליכים העסקיים שמהם נדרש להגיע בעידן שמשתנה במהירות", כך אמר אבי יושעי, ה-CTO של מיקרוסופט ישראל.

יושעי התראיין לקראת כנס VMware vFORUM 2022. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, ייערך ביום ב' הקרוב, ה-28 במרץ, במרכז אירועים אווניו שבקריית שדה התעופה.

לדבריו, המענה לכאב ראש זה, ש-'נולד', הוא הרצה של פלטפורמת VMware על גבי פלטפורמת הענן Azure של מיקרוסופט. "מנמ"רים ומנהלי תשתיות מחפשים פתרונות בעולם של העננים הציבוריים, שמקלים עליהם את העבודה היומיומית. דרך פעולה זו מאפשרת להם להתרכז בתכלית שהם נדרשים להעניק לארגונים: האצה עסקית באמצעות טכנולוגיות פורצות דרך", אמר יושעי.

הוא ציין כי "מיקרוסופט היא ספקית ענן ציבורי מובילה, שפועלת לסייע ללקוחות הארגוניים לפעול למודרניזציה של מערכות ה-IT שלהם ועוזרת להם להגר מסביבת רישוי מסורתי לענן הציבורי".

"אלא שלא כל הארגונים יכולים לבצע ולממש את התועלות הטמונות בטרנספורמציה הדיגיטלית באופן מיידי", סייג. "שיתוף הפעולה בין VMware למיקרוסופט מאפשר ללקוחות הארגוניים לקחת אפליקציות וסביבות IT שיושבות על גבי תשתית של VMware ולהעביר אותן לענן של מיקרוסופט".

יושעי הוסיף כי "במסגרת המעבר האמור ניתן לחבר את האפליקציות הללו לכלים המודרניים שיש בענן Azure, ובדרך זו ניתן לבצע האצה דיגיטלית מתונה ונכונה עבור הארגון". הוא ציין ש-"המימוש של המעבר לעולם החדש מתחיל בהעברה של פלטפורמות ושירותי פלטפורמה כשירות (PaaS) ותוכנה כשירות (SaaS) לסביבה המודרנית, מה שמביא להורדה של התקורה התפעולית של מנהלי התשתיות. בדרך זו ניתן להגיע למיצוי עסקי, שמבוסס על כל העושר הקיים בענן של Azure: כלי ניטור, פתרונות הגנת סייבר ואבטחת מידע, ופתרונות נוספים, למשל בעולם של Low code no code, שמאפשרים לפתח מעל אפליקציות שפועלות בסביבת VMware".

הדטה סנטר הישראלי של מיקרוסופט

"בחודשים הקרובים מיקרוסופט תפתח את הדטה סנטר שלה בישראל, שמיועד לטובת האזור הייעודי לענן שלה בארץ", ציין יושעי. "הדטה סנטר הישראלי יספק את כלל השירותים הנרחבים שיש לענקית מרדמונד בענן. כך, כל לקוח ארגוני בישראל יוכל ליהנות מכלל השירותים שאותם מקבלים לקוחות החברה בכל מקום בעולם שבו יש ענן ציבורי מקומי ייעודי, לרבות כלל התועלות הטמונות בו – בדגש על זמני שיהוי נמוכים. לקוחות ארגוניים שירצו להעביר את המערכות שלהם שפועלות כיום בסביבות VMware ברישוי מסורתי יוכלו לעשות זאת בקלות, באופן פתוח ושקוף, ולקבל זמני תגובה מהירים".

הוא סיכם באומרו כי "אין פה תהליכים של 'זבנג וגמרנו', החידוש ייקח זמן רב. ארגונים שפועלים לחידוש המערכות שלהם יפעלו במשך זמן רב בסביבה היברידית, בעולם ה-VMware לצד העולם המודרני של הענן. מגמת העבודה בסביבה מרובת עננים תשלוט במשך שנים רבות. יש לנו כבר סיפורי הצלחה בשטח: כך, מוסד פינטק מקומי העביר באחרונה את כל סביבות הייצור שלו ברישוי מסורתי לסביבות Azure, במסגרת סל הפתרונות שלנו לתחום – AVS. כך, אנחנו מסייעים ללקוחות הארגוניים להפחית באופן משמעותי את כמויות התקלות וההשבתות שהיו ללקוחות בסביבות ה-IT שפועלות ברישוי מסורתי, ומספקים להם יכולת להגדיל את משאבי המחשוב שלהם בצורה קלה, נוחה ולפי דרישה, על גבי מערכת ניהול וניטור מרכזית. חווינו בשנה החולפת האצה בסדר גודל של כ-100% בפעילות שלנו במסגרת מערך פתרונות AVS, ואנחנו צופים גידול משמעותי יותר השנה".

אבי יושעי, ה-CTO של מיקרוסופט ישראל.

הפוסט כך מיקרוסופט ו-VMware מפוגגות את כאב הראש שברישוי המסורתי הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button