ad1
טכנולוגיה

גיב סולושנס מרחיבה את הניהול החכם לערים, קמפוסים וארגוני תחבורה

יוסי עפרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של גיב סולושנס (GIV Solutions), ותום גבעון, ראש תחום פתרונות חכמים לתחבורה ומנהל פרויקט BMS בחברה, הציגו בכנס ערים חכמות של אנשים ומחשבים, שנערך באחרונה, את Elios 2. המדובר ברחפן רובוטי מתוצרת פלייאביליטי (Flyability), שמבצע סקירות הנדסיות בחללים מוקפים וקשים להגעה, או סקירות המחייבות קרבה פיזית, כולל מגע, בתשתיות ובמתקנים. זהו פתרון משלים ואינטגרטיבי לפתרונות החכמים שהחברה מציעה.

גיב סולושנס מציעה לכלל הארגונים, ובמיוחד לערים, להפוך את התהליכים שלהם לדיגיטליים ופרו-אקטיביים, וכך לשפר את השירות וזמינות התשתיות, לקצר את זמן מניעת השירות וההפרעה בגין סקירה ואחזקה, לחסוך באופן ניכר בעלויות ולהגדיל את האמינות, עקב תהליך דיגיטלי מלא – משלב הסקירה ועד לשלב ההמלצות והטיפול. כמו כן, מדובר בקפיצת מדרגה ניכרת בבטיחות הצוות, הסוקרים ומשתמשי התשתיות והמתקנים למיניהם. כל זאת הוא תוצאה של שימוש במערכת חדשנית, המאפשרת את ניהול התהליכים העסקיים בעבודה מהשטח, דיווח יעיל, אמין ומהיר באמצעות המובייל, שילוב הדמיה, ניהול הנדסי ו-GIS בתהליכים.

כעת, החברה מציעה שירות נוסף – איסוף מידע וסקירות הנדסיות, תוך שימוש ברחפנים מתקדמים. הנתונים נקלטים במערכת GIV-BMS, מעובדים ומפעילים תהליכים אוטונומיים על פי החומרה והדחיפות. ה-BI התפעולי לכל משתמש ובעל תפקיד – משלים את החוויה. למתקדמים, גיב סולושנס מציעה בינה מלאכותית שתסייע עם תובנות עסקיות הרלוונטיות לארגון.

יוסי עפרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של גיב סולושנס.

יוסי עפרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של גיב סולושנס. צילום: אלעד גוטמן

גיב סולושנס מתפתחת וצומחת עם פתרונות חדשניים. היא מייצגת, מפיצה ומהווה מרכז תמיכה, חדשנות ואינטגרציה של הפלטפורמה העולמית המובילה Hexagon EAM – או, בשמה הקודם, Infor EAM. החברה מפתחת פתרונות תוכנה ורטיקליים חכמים עבור ארגונים עתירי תשתיות, שירות ותפעול, כגון ערים חכמות, ארגוני תחבורה, ניהול נכסים מניבים, ממשלה, תאגידי מים, תחנות כוח ותעשייה. האינטגרציה למערכות כגון רמזורים, מערכות SCADA, בקרת כניסה, בקרת מבנה, איתוראן ופויינטר לרכבים התפעוליים, משקלים אוטומטיים, מערכות בקרת כבישים ותנועה, ומערכות IoT שמסוגלות לנטר חיישנים מכל עולם תוכן ולשלבם למערכת הניהול החכמה מהווה את הפתרון להיות המוח הדיגיטלי של הארגון והלב שלו. מערכות GIV מניבות תוצאות ברורות ומוערכות של שיפור השירות, הגדלת הערך לארגון, צמצום לוחות הזמנים, התייעלות ושיפור בביצועים.

מייצגת חברות מובילות בעולם

כחלק מפעילותה, גיב סולושנס מייצגת חברות מובילות בעולם. החברה היא שותפה בכירה של Hexagon העולמית, עם Hexagon EAM – המוצר המוביל בעולם בתחומו, על פי גרטנר. באחרונה חתמה החברה על הסכם ייצוג והפצה של טכנולוגיות של פלייאביליטי השווייצרית, המובילה בעולם לרחפני Indoor עבור סקירות הנדסיות במגע עם הציודים, התשתיות והנכסים, ובחללים סגורים. פלייאביליטי היא חברה מובילה בתחום הדמיית וניתוח תוצרי הצילומים והחיישנים של ה-Elios.

בגיב יודעים לדווח שכמה מלקוחות החברה כבר הזמינו סקירות הנדסית עם ה-Elios, שהוכתרו כהצלחה, ואף רכשו רחפנים עבור ביצועי סקירות הנדסיות. התועלות בקיצור זמני הסקירה וזמני השבתת המתקנים, ושיפור הבטיחות – מהותיים, ובכך מבטיחים הלקוחות זמינות גבוהה של התשתיות.

תום גבעון, ראש תחום פתרונות חכמים לתחבורה ומנהל פרויקט BMS בגיב סולושנס.

תום גבעון, ראש תחום פתרונות חכמים לתחבורה ומנהל פרויקט BMS בגיב סולושנס. צילום: אלעד גוטמן

גיב סולושנס הוקמה ב-2001 ומזה מעל 20 שנה היא פעילה בתחום התשתיות במגוון תחומים. מאז 2008, גיב סולושנס היא המפיצה, המיישמת וספקית התמיכה הטכנית בישראל של Hexagon EAM – או, בשמה הקודם, Infor EAM. כמו כן, החברה מהווה מרכז הפיתוח המקומי של Hexagon EAM ומבצעת את ה-"גיור" של המערכת. Hexagon EAM היא מערכת בינלאומית מובילה בפתרון Enterprise Asset Management.

כמו כן, יש לציין שגיב פיתחה פתרונות ורטיקליים ייעודיים כגון GIV-CITY, GIV-RMS, GIV-BMS,GIV-ESTATE, GIV-RAIL ו-GIV-CAMPUS לתחומי הניהול והתפעול של ערים חכמות, הקמפוס האקדמי, האימונים וההכשרות, ניהול התשתיות ותחזוקתם של גשרים, כבישים, רכבות ורכבות קלות, ונכסי נדל"ן מניב.

גיב מאפשרת פתרון מלא ללקוח, בראייה הוליסטית – החל מייעוץ ושיפור תהליכי עבודה, עבור באספקת כוח אדם לפיתוח, יישום וליווי, וכלה במתן פתרונות מדף איכותיים, כולל אופציה לניהול השינוי בארגון, שמבטיחה 100% הצלחה ביעדי הפרויקט.

גיב סולושנס

הפוסט גיב סולושנס מרחיבה את הניהול החכם לערים, קמפוסים וארגוני תחבורה הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button