ad1
טכנולוגיה

גאדג'Time: "צעצועים אלקטרוניים" מתערוכת CES

רוב החפיצים שמוצגים בידי החברות הרבות שמגיעות לתערוכת CES, ולא רק השנה, לא ממש מגיעים לכותרות – ומדובר במאות רבות אם לא אלפים של "צעצועים אלקטרוניים" חדשים, שכל אחד מהם נועד למלא חלל כלשהו בחיינו, כך לפחות לדעת היצרניות שלהם. אז הנה רשימה קצרה של כמה מהם, חלקם מחברות מעט פחות ידועות במקומותינו.

Freestyle – מקרן נייד ומסוגנן

כנראה שאין משהו אלקטרוני עד דיגיטלי בתחום הביתי, הצרכני והעסקי שלסמסונג אין נגיעה בו,. היא תמיד הייתה שחקנית חזקה מאוד בתחום הגאדג'טים והיא מוכיחה זאת בכל תערוכת CES. אחד הדברים היותר מעניינים שהיא הציגה הפעם, לפחות לדעת כותב שורות אלו, הוא The Freestyle – שלפי חברה הוא חפיץ שמשלב מקרן, רמקול חכם ותאורה סביבתית ביחד בהתקן נייד, מסוגנן וקל לשימוש.

הוא שוקל 830 גרם, הוא יכול להציג את התמונה בכל זווית כמעט, והיא יכולה להיות בגודל של עד 100 אינץ', והוא גם מצויד ברדיאטור פסיבי, שמספק שמע חזק דיו כדי למלא חדר עם צלילים נקיים ללא עיוותים, כולל בתחום הבס. הוא גם לא זקוק למטען חיצוני כדי לעבוד אם הסוללה מתרוקנת – כל מה שצריך הוא שקע חשמלי רגיל. הוא זמין כבר להזמנה מוקדמת במחיר של 900 דולרים, עד סוף החודש.

Sound Mirror – מי הכי מזמרת בעיר?

רובכם כנראה לא מכירים ובכלל לא שמעתם אף פעם על היצרנית היפנית ICON.AI, אבל זו חברה שכבר מזה כמה שנים מגיעה ל-CES עם חפיצים שקשורים איכשהו לסייעת הווירטואלית של אמזון, Alexa. הפעם היא הציגה מראה חכמה בשם Sound Mirror, בגודל שמתאים לשימוש ביתי, שמשולבים בה רמקולים שיכולים להנעים את זמנם של השוהים בסביבה, ובזכות זה שהיא עומדת בתקן IPX6 ואין לה בעיה להתמודד עם לחות, זה יכול להיות גם בשירותים ואפילו במקלחת.

Sound Mirror

Sound Mirror צילום: יח"צ

מדובר אם כן במראה אקוסטית, ובאמצעות Bluetooth אפשר להתחבר אליה יחסית בקלות מכל אפליקציה, כולל אחת ייעודית שמציעה כלים שונים, כמו אקולייזר להגדרה טובה יותר של השמע, וגם כדי להתחבר אליה משירותי הזרמת מוזיקה שונים.

המראה זכתה לכמה פרסי עצוב בתערוכה הנוכחית, והמחיר והזמינות שלה טרם פורסמו.

Katch G2 – המוזיקה, אבל בתנועה

DALI, החברה שעומדת מאחורי הרמקול הנייד הזה – כשהאות D היא לזיהוי מדינת המקור האירופית שלה – טוענת חד וחלק, כי הרמקול הנייד הזה מספק את הצלילים הטובים ביותר מכל הרמקולים הניידים שנמצאים בשוק. הצהרה כבדה? עם משקל של 1.1 ק"ג היא דווקא יחסית קלה, והיא מגובה בעוצמה מרשימה של שתי מערכות רמקולים פנימיות, המספקות כל אחת 25 ואט RMS, ועם סוללה פנימית בנפח עבודה של 3,300 מילי-אמפר לשעה היא יכולה לספק עד 30 שעות מוזיקה לאחר טעינה מלאה, שנמשכת כשעתיים.

DALI Katch G2

DALI Katch G2 צילום: יח"צ

כמו שאפשר להבין, מדובר במהדורה שנייה של הרמקול, שהוצג לראשונה ב-2016, וכל מערכת רמקולים מגיעה עם טוויטר בסגנון כיפה רכה ועם וופר לטובת צלילי הביניים, שמבודדים באופן פנימי אחד מהשני, ועובדים כל אחד עם רדיאטור פסיבי, שעוזר להשלים את תמונת העוצמה והניקיון של הצליל. הצימוד הוא באמצעות Bluetooth 5.0 והוא מציע תמיכה במקודדים AAC, aptX וגם aptX HD, ואפשר גם לחבר אותו לעוד רמקול מסוגו. המחיר: 500 דולרים.

Doorbell Dual – שתיים טובות מאחת

אומרים היום, שמי מתחבר לתחום הבית החכם עושה בחכמה, ואם אתם אכן מתחברים לזה, אולי תרצו לחשוב על Doorbell Dual – פעמון דלת, שמשולבת בו מצלמת אבטחה של Eufy, והוא בא להילחם בתופעה שמוכרת היטב לאלו שמבקשים משליחים להשאיר חבילות ליד הדלת: גנבים שמחפשים בדיוק את החבילות הללו.

Doorbell Dual

Doorbell Dual צילום: יח"צ

הכפל שמציע ההתקן הזה הוא של מצלמות: אחת שפונה ישירות קדימה, כרגיל, כדי לראות את פני השליח וכדי להחליט אם לפתוח את הדלת, אם אתם בבית, והשנייה פחות בולטת ופונה מטה, לאזור "מת" מבחינתה של המצלמה הראשית, וזה בדיוק האזור שבו משאירים את החבילה. כמובן שיש גם אפליקציה שמלווה את פעמון/מצלמת הדלת הזו והיא מאפשרת לעקוב מרחוק אחרי המצלמות. היא גם מאפשרת לתייג את החבילה ברגע שמניחים אותה ולקבל התראה רעשנית ברגע שמישהו מזיז אותה. הפעמון יהיה זמין החל בחודש הבא תמורת 260 דולר.

 

The Freestyle - מקרן, רמקול חכם ותאורה סביבתית בהתקן נייד, מסוגנן וקל לשימוש

הפוסט גאדג'Time: "צעצועים אלקטרוניים" מתערוכת CES הופיע ראשון באנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות

מאמרים דומים

Back to top button